Sponsor Reklam
Sponsor Reklam

Anasayfa / Genel / WhatsApp’a Yeni Özellik Geldi Artık Bunu Yapamayacaksınız

WhatsApp’a Yeni Özellik Geldi Artık Bunu Yapamayacaksınız

WhatsApp’a son güncelleme ile birlikte yeni özellik geldi. Yeni özellikle birlikte artık iletilen mesaj sayısına kısıtlama geliyor. Detaylara bakalım.

Facebook sahip olduğu uygulamaları sık sık güncelliyor ve kullanıcı memnuniyetini, gelen eleştirileri dikkate almaya çalışıyor. Son olarak WhatsApp’a yeni güncelleme geldi ve güncellemeyle birlikte yeni bir özellik de kullanıma sunuldu.

Artık WhatsApp’ta iletilen mesaj sayısı 5’i aşmayacak. Yani bir mesaj 5’den fazla kez iletilemeyecek. Daha önceden bu sınır 20’ydi.

Facebook pazartesi günü yaptığı açıklamada  yanlış bilgilendirme ve söylentiler ile mücadele etmek amacıyla iletilen mesaj sayısının 5’e indirildiğini duyurdu.

Hindistan’da WhatsApp’ta yanlış bilgi ve haberlerin aynı anda birçok kişiye iletildiği, hatta buna bağlı ölümlerin olduğu belirtiliyor. Facebook da bu durum için önlem olarak iletilen mesaj sayısı sınırını 5’e çekti.

Sizler de yorumlarınızı bu yayının altında paylaşabilirsiniz.

Yayını beğendiyseniz sosyal medyada paylaşmayı unutmayın.

Hakkında Admin

Check Also

Kablosuz RoboFly Tıpkı Bir Böceğe Benziyor, Gücünü Lazerden Alıyor

Uçan robotların yeni türü olan RoboFly çok küçük ve çok hafif. Yalnızca bir kürdan ağırlığındalar. Parmağınıza konabilecek …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sponsor Reklam