Sponsor Reklam
Sponsor Reklam

Anasayfa / Genel / Samsung Galaxy S10 Kripto Para Birimlerini Destekleyecek

Samsung Galaxy S10 Kripto Para Birimlerini Destekleyecek

Önümüzdeki aylarda tanıtılması beklenen Samsung Galaxy S10 ile ilgili bilgiler gelmeye devam ediyor. Son gelen bilgilere göre Galaxy S10’da kripto para birimleri için cüzdan özelliği bulunacak. Bu konuyla ilgili detaylara ve Samsung Galaxy S10’un diğer özelliklerine bakalım.Samsung Galaxy S10 merakla bekleniyor. Aylardır özellikleri ile ilgili bilgiler geliyor, tahminler yapılıyor. 20 Şubat 2019’da San Francisco’da tanıtılması beklenen Samsung Galaxy S10 ile ilgili yeni bilgiler sızdı. Son bilgilere göre Galaxy S10‘da kripto para birimleri için cüzdan özelliği olacak. Şu anda da akıllı telefonlardaki cüzdan özelliğiyle banka ve kredi kartını bu cüzdana ekleyerek telefonlardan ödeme yapabiliyoruz. Galaxy S10‘un cüzdan özelliğinde banka ve kredi kartının yanında kripto parabirimleri de olacak. İnsanlar Ethereum, Bitcoin gibi kripto paralarını bu cüzdana koyabilecek ve geçerli yerlerde harcama yapabilecekler. Kripto para cüzdanında güvenlik için biyometrik kimlik doğrulama da yer alacak.

Kaynak : The Verge

Samsung Galaxy S10‘un diğer özelliklerine bakacak olursa ; Samsung Galaxy S10‘un 3 modeli olacak. Bir tanesi 5.8 inç ekrana, biri 6.1 inç, biri de 6.4 inç ekran boyutuna sahip olacak.

Ekranda parmak izi okuyucusu, önde ve arkada birden fazla kamera, 5G desteği de S10‘un diğer özellikleri arasında.
Sizler de yorumlarınızı bu yayının altında paylaşabilirsiniz.
Yayını beğendiyseniz sosyal medyada paylaşmayı unutmayın.

Hakkında Admin

Check Also

Kablosuz RoboFly Tıpkı Bir Böceğe Benziyor, Gücünü Lazerden Alıyor

Uçan robotların yeni türü olan RoboFly çok küçük ve çok hafif. Yalnızca bir kürdan ağırlığındalar. Parmağınıza konabilecek …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sponsor Reklam