Sponsor Reklam
Sponsor Reklam

Anasayfa / Genel / Fortnite en iyi kostümler

Fortnite en iyi kostümler

Fortnite’da nadir bulunan en iyi 5 kostüme göz atalım.

Epic Games tarafından geliştirilen sanal hayatta kalma oyunu Fortnite’da nadir bulunan en iyi 5 kostüme ve özelliklerine bakalım.

1) Black KnightBlack Knight (Kara Şövalye) Sezon 2’de Battle Pass (Savaş Geçisi)’ni tamamlamanın ödülüydü. Fortnite, Sezon 2’deyken bu kadar popüler bir oyun değildi, bu da pek çok oyuncunun bu nadir kıyafeti kaçırdığı anlamına geliyor.

2) Ghoul Trooper Ghoul Trooper, yayınlandığı zamandan dolayı çok nadir görülen başka bir kostümdür. Bu kostüm açılıştaki Fortnitemares etkinliğinin bir parçasıydı ve Skull Trooper ile aynı anda yayınlandı. Skull Trooper’ın Fortnite’e geri döndüğünü gördük ama Ghoul Trooper’ı tekrar göremedik.

3) Blue Team LeaderPS4 oyuncusuysanız Blue Team Leader (Mavi Takım Lideri), nadir bir kostüm olmayabilir, ancak diğer platformlarda da oyuncuysanız oldukça nadir görülen bir kostümdür.

4) Double HelixDouble Helix, Blue Team Leader gibi platforma özgü bir kostümdür. Nintendo Switch paketine özeldir.

5) Wild CardWild Card kostümü Eylül 2018’de High Stakes etkinliğinin bir parçası olarak satışa sunuldu. Çıktığında popüler bir kostümdü ancak şu anda pek görülmüyor.

Fortnite eski kostümleri zaman zaman tekrar kullanıma sunuyor. Belki bu kostümler de tekrar oyunda yerini alabilir.

Hakkında Admin

Check Also

Kablosuz RoboFly Tıpkı Bir Böceğe Benziyor, Gücünü Lazerden Alıyor

Uçan robotların yeni türü olan RoboFly çok küçük ve çok hafif. Yalnızca bir kürdan ağırlığındalar. Parmağınıza konabilecek …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sponsor Reklam